Tříkrálová sbírka v Mírové dne 6. 1. 2018

Typ: ostatní
Tříkrálová sbírka v Mírové dne 6. 1. 2018 Dne 06.01.2018 budou Mírovou procházet koledníci Tříkrálové sbírky 2018.
Máte-li zájem, otevřete nejen dveře svých domovů a vyslechněte si koledu, ale i své srdce a přispějte koledníkům do pokladniček....

Jako každý rok koledníci  vyrážejí do ulic koledníci Tříkrálové sbírky. Lidem popřejí šťastný nový rok, zazpívají koledu, věnují drobný dárek a poprosí o příspěvek do zapečetěné pokladničky s logem Charity Česká republika.

Sbírka koná již poosmnácté a její výnos pomůže hlavně potřebným lidem v našem regionu.  Výtěžek je tradičně určen na pomoc seniorům, lidem bez domova, matkám s dětmi v tísni nebo rodinám v tíživé situaci.

„Prosíme, přispějte opět koledníkům do pokladniček, jen díky Vám se můžeme věnovat těm, kteří se bez pomoci druhých neobejdou,“ vyzývá dárce k podpoře ředitel Charity Česká republika Lukáš Curylo.

Každý projekt, na který se bude ze sbírky přispívat, prochází náročným výběrem. V našem regionu je to např. podpora Domova pro matky s dětmi v tísni v Aši.

Další projekty najdete na http://www.trikralovasbirka.cz/vyuziti-sbirky-2018/.

Vytvořeno: 5. 1. 2018
Poslední aktualizace: 5. 1. 2018 18:43